Rozpoczęcie
roku szkolnego 2021/2022
W dniach 14.09. i 15.09. 2021 uczniowie klasy 2 a biorący udział w dodatkowych zajęciach matematyczno – przyrodniczych odwiedzili Centrum Edukacji Przeciwpożarowej „OGNIK”. Poznawali pracę strażaków, utrwalali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w domu i w innych miejscach. Dzieci na chwilę „zamieniły się” też w strażaków gaszących pożar lasu.
Strefa Kibica 2021
Bieg Malinowskiego
W dniu 28 września nasza SP nr 3 wzięła udział w 40 Międzynarodowych Biegach im. Bronisława Malinowskiego to największe biegowe wydarzenie w Grudziądzu. Nasi uczniowie bardzo dobrze się spisali i zajmowali miejsca w pierwszej 20. Oto kilka fotek z tego dnia. Opiekunowie P. Liczmański oraz M. Wieczorek.
Jesienną porą, podczas zajęć matematyczno – przyrodniczych, uczniowie klasy 2 a odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej. Poznawali życie pszczół i bobrów.
W dniu 20 września 2021r., został zorganizowany konkurs na najładniejszy plakat o Bronisławie Malinowskim. Plakaty były tak ładne, że każda klasa, która wzięła udział otrzyma słodki upominek. opiekunowie Liczmański P. i Wieczorek M.