MARZEC
W dniu 7 marca 2022 roku, odwiedził naszą Sp nr 3 trener K. Zieliński z klubu sportowego KW Wisła. Klasy ósme mogły poznać historię wioslarstwa naszego klubu oraz spróbować swoich sił na ergometru. Zdjęcia oddają wszystko. Dziękuję w imieniu Sp nr 3.
Dzień bez plecaka
Kolorowo było w naszej szkole z okazji wiosny. Szkoda, że nie udało się zrobić zdjęcia wszystkim kolorowym uczestniom.
Wygrała klasa 7a
W dniu 30 marca 2022 roku, nasza SPnr 3 wzięła udział w Mistrzostwach Miasta Grudziadza w Indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. Niestety nie dopisała nam pogoda ale wszyscy zawodnicy i zawodniczki świetnie sobie poradzili. Gratulujemy, opiekunowie P. Liczmanski i M. Wieczorek.