PAŹDZIERNIK 2023
Światowy Dzień Uśmiechu i Szalonych Fryzur w SP3.
7 października odbył się kolejny rajd pieszy. Tym razem zorganizowało go II Liceum Ogólnokształcące. Uczniowie z naszej szkoły: Zosia i Mikołaj zajęli I m-ce w konkursie wiedzy o Janie III Sobieskim. Bravo!!!
PASOWANIE NA UCZNIA PIERWSZEJ KLASY
My XIII ,,Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia” rozpoczęliśmy już 6 października.
W ten dzień towarzyszyły nam w klasach 5b, 6a, 7b i 8b : gry, zabawy, pasjanse, bingo, koło fortuny, różnego rodzaju zadania – a wszystkie posłużyły do wzmacniania tabliczki mnożenia i dzielenia do 100.
Dziękujemy Wam za fajną zabawę, było wiele pozytywnych emocji, na 6 października przypadał również Światowy dzień uśmiechu, który z pewnością nam w tym dniu towarzyszył !!!
Dziękujemy pomocnikom z klasy 7B  za pomoc w organizcji tego święta !!!
Gratulacje dla Piotra Olszewskiego                         z klasy 6A za najlepszy czas w rozgrywkach indywidualnych w działaniach losowych z tabliczki mnożenia !!!
Z pewnością takich imprez będziemy organizować więcej!!!

Rozstrzygnięcie konkurs na najciekawszą promocję tabliczki mnożenia dla klas 4-8:
Wszystkie prace były fantastyczne , a najciekawsze nagrodziliśmy upominkami !!!
Kinga Lipowska z kl. 7A
Kacper Bartos z kl. 5B
Filip Kamiński z kl. 5B
Julia Kozicka z kl. 7A
Zofia Olszewska z kl. 7A
Vladyslav i Viacheslav Serhiienko z kl. 5B

Serdecznie Gratulujemy !!!
W dniach 23-27 października nasza szkoła przyłączyła się do Tygodnia Uczniowskiej Supermocy, pod hasłem "Zostań królem/królową swojego czasu". W czasie zajęć wszyscy zgłębiali tajniki efektywnego zarządzania czasem. Nauczyliśmy się, że czas jest naszym najcenniejszym zasobem, a my sami mamy moc nad tym, jak go wykorzystujemy. Teraz wiemy, że jesteśmy królowymi i królami naszego czasu, gotowymi rządzić swoim życiem i dążyć do spełnienia marzeń.