Pedagog szkolny Małgorzata Han
telefon służbowy 516 904 455
Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!
To trudny czas dla nas wszystkich, miejmy nadzieję, że niedługo się zobaczymy. Pamiętajcie, że w tej chwili zdrowie jest najważniejsze.
Zapewne stracie się spędzać ten czas pożytecznie, wykorzystując go na ulubione zabawy, gry, rozwijając swoje zdolności i zainteresowania.
Macie też sporo nauki, otrzymujecie wiele zadań od wszystkich nauczycieli. Zróbcie sobie więc plan, gdzie będą też przerwy, tak jak w szkole. Nie siedźcie cały dzień przy komputerze czy nad książkami. Ale też, nie traktujcie tego czasu jako wolnego. Róbcie tyle, ile możecie, ale nie odpuszczajcie.
Wiemy , że potraficie, że dacie radę. Wszyscy w Was wierzymy. Jeżeli chcecie się czymś pochwalić, albo pożalić piszcie do swoich nauczycieli, piszcie do pedagoga . Czekamy  i myślimy o Was.
Możecie też przysyłać na pocztę han.malgorzata@sp3.edu.pl fajne zdjęcia waszych zabaw i zajęć w domu.
Dbajcie kochane dzieci o siebie, o swoich Rodziców, a rodzice o Was.
Pozdrawiam serdecznie , życząc wiele zdrowia!

Małgorzata Han