Szkoła > Świetlica
ROK SZKOLNY 2019/2020
Głównym celem działalności naszej świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych. Dodatkowo dzieci przebywające w świetlicy biorą udział w licznych zajęciach organizowanych przez opiekunów. W tym roku są to m.in.: zajęcia plastyczne, czytelnicze, ruchowe, matematyczne, a także gry i zabawy stolikowe. Uczniowie mają także czas na swobodne zabawy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, korzystają także z licznych gier i zabawek zgromadzonych w świetlicy.

Konkurs świetlicowy „Jesienny obrazek”

W tym roku szkolnym jesień w świetlicy przywitaliśmy konkursem plastycznym „Jesienny obrazek”. Głównym zadaniem osób zainteresowanych uczestnictwem było przygotowanie pracy plastycznej wykorzystując naturalne dary jesienne.

Wszystkie dostarczone prace przerosły nasze oczekiwania. Dzieci wykazały się niesamowitą kreatywnością. Za najładniejsze prace zostały wręczone dyplomy i nagrody.

Z dumą pragniemy ogłosić wyniki konkursu.

I miejsce – Julia Kozicka kl. 3a

II miejsce – Kinga Lipowska kl. 3a

III miejsce – Tobiasz Tutlewski kl. 1b,  Julia Tomala kl. 1b, Patrycja Karasińska kl. 1b,

Wyróżnienia:

- Marika Rybińska kl. 3a

- Julia Fischer kl. 1b

- Nikola Fischer kl. 1b

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom.