LISTOPAD 2023
9.11.2023r. odbył się konkurs wokalny "ŚPIEWAMY DLA POLSKI". Z radością informujemy, że uczennica klasy 6 Oliwia Bągalska otrzymała wyróżnienie. Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
Egzamin próby klas 8 listopad 2023r.
Oto praca Zosi Olszewskiej, która zwyciężyła w szkolnym konkursie plastycznym: Jakie korzyści wynikają z uprawiania turystyki pieszej? Gratulujemy!!!  Inicjatorem konkursu  była  pani Katarzyna Zwolak. Jednocześnie przypominamy, że trwa miejski konkurs plastyczny, pt. Grudziądz okiem turysty. Czekamy na prace w formacie A3, przedstawiające nasze zabytki i atrakcje turystyczne do końca listopada. Uwaga: cenne nagrody!!!
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Konkurs plastyczny "MÓJ ULUBIONY MIŚ" został rozstrzygnięty 24.11.2023r.

Dziękujemy uczniom z klas I-III oraz dzieciom z Oddziału Przedszkolnego za piękne i pomysłowe prace.
Wyniki konkursu są następujące:
Oddział Przedszkolny
Emilia Łukomska kl. IIIb
Lena Jagiełło kl. IIIb

Gratulujemy!!!

Za nami tydzień z prawami dziecka. Uczniowie klas 5-8 wzięli udział w konkursie wiedzy o prawach dziecka. Klasy drugie i trzecie wykonały że sklejek zakładki promujące prawa dziecka. Zakładki zostały rozpowszechnione wśród społeczności lokalnej. Uczennice klasy 4a wykonały i zagrały w grę planszową " Misja prawa dziecka". Akcję przygotowały Panie Małgorzata Han i Katarzyna Zwolak.
Andrzejki 2023 klas 1 - 4