PAŹDZIERNIK
W dniu 5.10.2021r., uczennice z klas 7 i 8 wzięły udział w Mistrzostwach Miasta Grudziądza w Unihokeju dziewcząt, po ciężkich zmagania i bardzo wyrównanej walce przegrały o miejsce III ze szkołą podstawową nr 16 i tym samym zajęły IV miejsce. Gratuluję, opiekun Wieczorek M.
Pasowanie na Ucznia
i Dzień Nauczyciela
W październiku odbył się konkurs na najpiękniejszy różaniec. Uczniowie wykonali je samodzielnie z różnych ciekawych materiałów. I miejsce zajął Mikołaj Kalinowski z klasy VIa, II miejsce Wiktoria Wilczyńska z klasy IIa i Waldemar Michelus z klasy IVa, III miejsce Emil Sikorski z klasy IIa.
Zwycięzcom gratulujemy! Organizatorzy przyznali również wyróżnienia dl następujących uczniów z klasy IIa: Alicji Szczuki, Igi Wienczkiewicz, Franciszka Chust, Mai Kozickiej i Mai Dziadoń.