GRUDZIEŃ
6 grudnia obchodzimy dzień św. Mikołaja i nauczyciele przygotowali na wniosek SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO prezent: kto miał na sobie jakiś element mikołajowy, nie był pytany, a cała społeczność uczniowska miała zawieszone wszystkie klasówki, sprawdziany i kartkówki. Szkoda, że ten dzień minął tak szybko.
W dniu 13.12.2021 roku, dziewczęta z klasy 8 a spędziły miło czas w ramach zajęć z wychowania fizycznego na lodowisku w Parku Miejskim. Wszyscy świetnie się bawili. Opiekun Marzena Wieczorek
W dniu 16 grudnia 2021 roku, klasy 5 i 6 spędziły zajęcia z wychowania fizycznego na lodowisku w Parku Miejskim.
Opiekun Wieczorek Marzena.