CZERWIEC
Dzień Sportu
W dniu 2 czerwca 2022 roku, odbyły się finały czwartków la w Grudziądzu.Nasza Sp nr 3 bardzo dobrze sobie poradziła w każdej konkurencji, było tak, że tylko uczniowie naszej szkoły stawali na podium. Udział w zawodach w ciągu całego roku szkolnego 2021/2022 brały wszystkie szkoły podstawowe, czyli 21 szkól. Nasza Sp nr 3 jest wysoko w czołówce, wygrywa ze szkołami sportowymi. Wszystkim zawodnikom skladam jeszcze raz gratulacje. Udanego przyszłego sezonu. Opiekunowie M. Wieczorek oraz P.. Liczmanski.
Festyn rodzinny 2022
Uczniowie klas 7 Amelia Moskwa, laura Kurzyńska, Agata Rujner, Agata Uminska, Iga Wisniewska, Zuzia Bogdanska i Mateusz Pisarek zaprezentowali swoje zdolnosci aktorskie w spektaklu  O zdrowie dbamy, bo je mamy. Spektakl obejrzeli uczniowie klas 1 do 8 i pracownicy SP3. Rezyserem spektaklu byla Małgorzata Opas
Zakończenie roku szkonego
klasy 1 - 3